Wycieczka integracyjna

W dniu 13.06.br. Pani Karolina Siwadło (rodzic jednego z dzieci z naszego przedszkola) zaprosiła przedszkolaki do swojego ogrodu. Wydawałoby się, że ogród Pani Karoliny jest zwyczajny, jak w wielu domach, a jednak?.. ogród ten okazał się zaczarowany ? w nim przedszkolaki już od samego wejścia miały dużo wrażeń.

Na początku dzieci bawiły się na trampolinie, w domku drewnianym, wspinały się po drzewach, grały w piłkę, bawiły się w piaskownicy itp. Po pewnym czasie pojawił się wielki zamek dmuchany, do którego ustawiła się ogromna kolejka chętnych dzieci. W trakcie zabawy na zamku była przerwa ? dzieci jadły galaretkę, którą zrobiła dla nich Pani Karolina. Następnie pojawiły się dwie panie (animatorki), które zachęcały dzieci do malowania twarzy lub robienia zmywalnych tatuaży, puszczania ogrooomnych baniek mydlanych oraz lepienia kolorowych czarodziejskich chrupek ? dzieci były bardzo szczęśliwe, a radość nie znikała z ich pięknych kolorowych twarzy. Po tych atrakcjach przedszkolaki zasiadły do pysznych grillowanych ziemniaków i kiełbasek, a na deser były lody, które były dopełnieniem dziecięcej radości w tym dniu.

To był wspaniały dzień. Dzień, w którym spełniają się dziecięce marzenia o beztroskiej zabawie na świeżym powietrzu, w miłej atmosferze i przy uśmiechniętych twarzach opiekunów.

Serdecznie dziękujemy Pani Karolinie Siwadło, która otworzyła nie tylko ogród dla przedszkolaków, ale także swoje ogromne i dobre serce.
Dziękujemy również Panu Zbigniewowi Hojna (kolejnemu z rodziców), który opłacił wynajęcie zamku dmuchanego oraz pokrył koszty związane z pracą pań animatorek.
Ten dzień dzieci i my wszyscy zapamiętamy na zawsze, bo dobrych chwil, pięknych miejsc i wspaniałych ludzi nigdy się nie zapomina.

DSCN5052 DSCN5049 DSCN5044 DSCN5040 DSCN5038

DSCN5080 DSCN5076 DSCN5065 DSCN5064 DSCN5060