Przedszkolaki świętują Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka to powszechnie znane i obchodzone w wielu krajach święto. Żeby ten dzień był niezapomniany, wystarczą dobre chęci, zapał i kilka pomysłów.

Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują naszego czasu, uwagi, obecności, poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy,  bo są dla nas ważne, bo chcemy im sprawić przyjemność,  bo lubimy spędzać z nimi czas.  Z okazji tego dnia dla dzieci organizowane są różne zabawy. Jedni urządzają zawody sportowe, a inni zabawy rodzinne. Niektórzy wybierają się na wycieczki lub na różnego rodzaju place zabaw.

Dzieci z Przedszkola w Biskupicach  pragną podzielić się wrażeniami z Dnia Dziecka, który odbył się dn.01.06.2017r. Zadbaliśmy o to, aby ten dzień różnił się od zwykłego dnia. Nasze święto przywitało roześmiane słońce i czekający pod budynkiem przedszkola pomarańczowy autokar, który zabrał nas na długo oczekiwaną wycieczkę.
Na początku czas upływał nam radośnie na beztroskim hasaniu na placu zabaw. Korzystaliśmy z przeróżnych, dostępnych sprzętów, które pochłaniały naszą niespożytą energię. Zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się na pyszne przekąski. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia otrzymaliśmy niespodziankę w formie kolorowych prezentów. Pełni wrażeń i radosnych przeżyć wróciliśmy do przedszkola, gdzie czekał na nas smaczny podwieczorek.

DSCN4990 DSCN4979 DSCN4972 DSCN4968 01 (1)

DSCN5014 DSCN5010 DSCN5009 DSCN5005 DSCN4999