POWITANIE JESIENI W PRZEDSZKOLU W BISKUPICACH

W poniedziałkowy poranek w progi naszego przedszkola wraz z pięknie, kolorowo ubranymi przedszkolakami wkroczyła Pani Jesień. Przyniosła nam pochmurną pogodę, ale na buziach dzieci pojawił się uśmiech.

Przyniosły one wiele jesiennych darów z: lasu (kasztany, żołędzie, jarzębina, szyszki, kolorowe liście, a nawet grzyby), sadu (jabłka, gruszki, śliwki), ogrodu (dynia, patisony,marchewka, pietruszka, buraczek, cebula i ziemniaki).

Milusińscy przywitali Panią Jesień wesołą piosenką oraz wierszykami, jak również przygotowały piękne, kolorowe kąciki przyrody, aby wszyscy mogli je podziwiać. Mamy nadzieję, że pierwsze dni jesieni nie zwiastują takiej aury w dalszej jej części i przedszkolaki będą mogły poprzez spacery podziwiać jeszcze długo nasza polską jesień.

{Ramona Kmiecik}