Plastyczny konkurs mikołajkowy

Na przyjście Świętego Mikołaja czekają i mali i duzi, bo przecież kto z nas nie lubi dostawać prezentów, ale czy ktoś pamięta o samym Mikołaju? Nad tym zastanawiały się przedszkolaki z Biskupic. Po wielu przemyśleniach, pojawiła się refleksja, że to właśnie dzieci powinny zrobić coś dla Świętego Mikołaja, aby i on nie czuł się samotny.

Z tego powodu nasi milusińscy postanowili wziąć udział w konkursie plastycznym zorganizowanym w przedszkolu pt. ,,Mój Święty Mikołaj ??i stworzyć przepiękne portrety naszego Kochanego Staruszka. Powstało aż 21 prac, wszystkie tak twórcze, że komisja w składzie: pani Małgorzata Wielek- Mandrela artysta- plastyk, pani Justyna Konieczny nauczyciel Przedszkola Samorządowego w Trąbkach oraz pani dyrektor Przedszkola Samorządowego w Biskupicach Katarzyna Goczał-Bodura miała nie lada wyzwanie. W końcu po długich i wyczerpujących debatach zostali wyłonieni następujący zwycięzcy:

kategoria wiekowa 3-latki

Miejsce I: Magdalena Brzegowy, Liliana Dziubek, Kalina Dziubek

Miejsce II: Norbert Wodnicki, Anna Ligęska

Miejsce III: Amelia Dziudzik, Milena Niedojadło

Wyróżnienia: Julia Suska, Wiktor Grochot

kategoria wiekowa 4-latki

Miejsce I: Witold Basista, Aleksandra Machna

Miejsce II: Maria Zapiór, Michał Dziuba, Wojciech Gonkiewicz

Miejsce III: Tymon Celary, Mirosław Piwek, Karolina Hauschild

Wyróżnienia: Zuzanna Suska, Natalia Siwadło, Jakub Domoń, Julia Zadak

Mamy nadzieje, że Święty Mikołaj jest bardzo zadowolony i że udało nam się zorganizować dla niego niezwykłą niespodziankę.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

[E.Babral]