Przedszkolaki w Leoparku

DSCN4536

We wtorek 14.03.br. Przedszkolaki z Biskupic razem z opiekunami wyjechali autokarem na wycieczkę do Krakowa do Centrum Zabaw dla Dzieci ?LEOPARK? w Bonarce. Na miejscu czekał na dzieci cudowny świat zabawy i niezapomnianych wrażeń i nieposkromionych emocji.

Moc atrakcji zadziwiała już od wejścia do Leoparku. Kolory i ogromna przestrzeń do zabawy sprawiły, że dzieci z ogromną radością ruszyły na poszukiwanie przygód.
W Leoparku czekała na dzieci niezliczona ilość atrakcji, tj.: ogromne zjeżdżalnie, bitwa na armatki pneumatyczne, wyścigi na torze gokartowym, skoki na profesjonalnych trampolinach, ogromny labirynt z przeszkodami oraz bezpieczna sfera malucha, wyposażona w zjeżdżalnie, basen z piłkami oraz miękkie zabawki.

Dzieci szalały przez 2 godziny na wszystkich możliwych i dostępnych atrakcjach, a kiedy zabawa dobiegła końca widać było zmęczenie ale i ogromne podekscytowanie i radość na twarzach dzieci.

Gdy jest dobra zabawa, jest radość i szczęście, bez którego świat dookoła nas i ludzie byliby bezbarwni  – w tym dniu wszyscy tętnili dobrą zabawą i kolorami, a wspomnienia z tego wspaniałego dnia zostaną z dziećmi na długo.

DSCN4511 DSCN4510 DSCN4502 DSCN4500 DSCN4494DSCN4583 DSCN4581 DSCN4536 DSCN4519