Pokaz baniek mydlanych

W pochmurny poniedziałkowy poranek (11.02.) w naszym przedszkolu pojawiła się tęczowa Pani Kasia. Ku zaciekawieniu dzieci zaczęła wyciągać różne przyrządy o bliżej nieokreślonym przeznaczeniu.

Okazało się, że te rzeczy służą do robienia pięknych, tęczowych baniek mydlanych. Owe bańki zaczęły fruwać niczym kolorowe motyle. Przedszkolaki z ochotą brały udział w interaktywnym przedstawieniu. Miały okazję samodzielnie wykonać różnorodne bańki przy użyciu potrzebnych do tego sprzętów. Punktem kulminacyjnym owego show był bańkowy tunel w który Pani zamykała po kolei wszystkie dzieci. Tym kolorowym przedstawieniem i udziałem w nim chcielibyśmy, aby Pani Wiosna szybciej do nas zawitała.

{R. Kmiecik}DSCN7414 DSCN7420 DSCN7427 DSCN7439 DSCN7446 DSCN7448 DSCN7450 DSCN7452 DSCN7470