Świętujemy Dzień Przedszkolaka

Z okazji Dnia Przedszkolaka, który przypadał na 20 października br. przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Biskupicach pojechały na wycieczkę do Krainy Zabaw ?Dżungla? w Wieliczce.

Na miejscu, czyli w Krainie Zabaw, naszym oczom ukazał się wspaniały widok ? wszędzie pełno kulek i możliwość wspaniałej zabawy.  Dzieci mogły korzystać z wszelkich dostępnych tam atrakcji, a były nimi między innymi: zabawa armatką na kulki, zjazdy ze zjeżdżalni, tor przeszkód, zabawa w kąciku dla malucha, zabawa w kąciku kuchennym, zabawa różnego rodzaju pojazdami.

Zabawa była wspaniała, o czym świadczyły humory uczestników, ich rozmowy i zmęczenie po dwugodzinnym szaleństwie w kulkach. Wszystko, co dobre, szybko się kończy. O godz. 12.00 wyruszyliśmy w drogę powrotną do przedszkola. Wycieczka była bardzo udana, dla wielu dzieci był to pierwszy pobyt w tak niezwykłym i urokliwym miejscu, jakim jest Kraina Zabaw ?Dżungla?.

[K.Feliks]