Przedstawienie o kocie w butach (Kampus Wielicki)

Przedszkolaki z Przedszkola w Biskupicach ? dnia 11.04.br pojechały na musical pt. ?O kocie w butach przy wesołych nutach?, który odbył się w Wieliczce w Kampusie. Dzieci wspaniale się bawiły widząc prawdziwą scenę, aktorów, którzy mieli tak doskonały kontakt z dziećmi, że już po pierwszych trzech minutach przedstawienia cała sala śpiewała i klaskała w rytm piosenki o bajkach.Ta bajka  jest opowieścią o przyjaźni i pielęgnowaniu marzeń. Trzem braciom po śmierci ojca pozostaje majątek. Najstarszy dostaje młyn, Średni – osła, a Młody… kota. Najmłodszy syn wyrusza w świat razem ze swoim kotem.  Kot okazuje się niezwykły – mówi i chodzi na dwóch łapach. Postanawia pomóc swojemu panu i spełnić jego marzenia. Najmłodszy syn pragnie być z piękną księżniczką.
Po drodze spotyka bohaterów, spotyka wiele przygód ale i różnych postaci (król, królewna, zły czarodziej). Kot w butach w każdej sytuacji daje sobie radę i swoim sprytem doprowadza do pokonania złego czarownika i urzeczywistnienia marzeń o miłości swojego pana. Bajka kończy się szczęśliwie ? Najmłodszy syn i księżniczka zostają razem, a niezwykły Kot w butach zostaje z parą na zamku?

Przedszkolaki oglądały bajkę z zapartym tchem, a kiedy aktorzy wyszli do dzieci na salę ? każde z dzieci chciało dotknąć bohatera ? Kota w butach oraz jego pana.
Wszyscy widzowie mieli możliwość podziwiać wspaniałą prace aktorów, wystrój sceny, grę
świateł i piękną muzykę.
Wspaniale jest odkryć tak barwny, pełen różnych doznań świat, dzięki któremu dzieci poprzez uczestnictwo poznają pracę aktora i otwierają się na piękno sztuki teatralnej.

DSCN4814 DSCN4813 DSCN4811 DSCN4808 01jpg (4)DSCN4833 DSCN4831 DSCN4828 DSCN4816