Przedszkolaki na ,,Festiwalu piosenek Majki Jeżowskiej??

W tym roku już po raz piąty wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie  Piosenki Dziecięcej, organizowanym przez Przedszkole ,, Kropla Słońca?? w Sieprawiu.  Tym razem tematem  festiwalu  była twórczość Majki Jeżowskiej. Wyzwanie podjęło dwóch rozśpiewanych przedszkolaków: Filipek Święszek z grupy młodszej oraz Szymuś Synal z grupy starszej. Chłopcom towarzyszyła ogromna trema, gdyż w tym roku gościem honorowym przeglądu była Majka Jeżowska,  a i konkurencja dopisała. Na scenie zaprezentowało się aż 120 wykonawców! Nasi mali artyści  wykazali się jednak nie tylko talentem, ale również odwagą. Z dumą i  ogromnym zaangażowaniem reprezentowali nasze przedszkole w utworach ,,Na raz, na dwa??? oraz ,, Na plaży ??. Ku naszej wielkiej radości Szymuś Synal wyśpiewał Nagrodę Specjalną  Dyrektora GOKiS. Naszym artystom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że będą nadal rozwijać swój talent muzyczny!

[E. Babral]

konkurs 2 konkurs 3 konkurs 5 konkurs 6