Światowy Dzień Pluszowego Misia

Listopad to miesiąc, który zwykle opłakuje nas deszczem, płata figle wiatrem i tańczącym liściem, ale również to szczególnie radosny, budzący uśmiech czas, ponieważ wtedy swoje święto obchodzi najmilsza zabawka i najwierniejszy przyjaciel dzieci- Pluszowy Miś. Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki w 2002 roku. Od tego historycznego momentu, celebrowany jest przez wszystkie dzieci, a zdarzenie to odbywa się każdego roku. My również dotrzymaliśmy tej wspaniałej, corocznej tradycji. Tego dnia atrakcji nie brakowało, już od samego rana tworzyliśmy niedźwiadki z kolorowych balonów, w towarzystwie których odśpiewaliśmy ,,misiową piosenkę?. Powitał nas także wirtualnie miś Teddy, który uczył nas słów z języka angielskiego i wesoło  bawił się z nami. Wszyscy otrzymaliśmy dyplomy ,,Przyjaciela misia? i słodkie przekąski.  Te cudowne chwile uwieńczyły pamiątkowe zdjęcia z fotobudki, Każdy okazał się bardzo zdolnym modelem. To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radosnej zabawy i genialnych wspomnień. Na pewno na długo jeszcze pozostanie w naszej pamięci.