Wycieczka do Krainy Zabaw ?Dżungla? w Wieliczce

DSCN5568

Z okazji zbliżającej się jak co roku wizyty Św. Mikołaja, Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Biskupicach pojechały na wycieczkę do Krainy Zabaw ?Dżungla? w Wieliczce.

W przeddzień wycieczki Przedszkolaki zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.
Na miejscu czyli w Krainie Zabaw niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami.
Dzieci mogły korzystać z wszelkich dostępnych tam atrakcji  a były nimi między innymi: zjazdy ze zjeżdżalni, zabawa w kąciku kuchennym, zabawa armatką na kulki,  tor przeszkód, zabawa w kąciku dla malucha, , zabawa różnego rodzaju pojazdami na pedała i inne zabawy.
O godz. 11.30 wyruszyliśmy w drogę powrotną do przedszkola. Uczestnicy tej wspaniałej zabawy w ?Dżungli? bawili się świetnie i długo później wspominali zabawę i pytali ?Kiedy znów pojedziemy na wycieczkę do ?Krainy Zabaw Dziecięcych?.

DSCN5566 DSCN5562 DSCN5561 DSCN5556 DSCN5553DSCN5571 DSCN5569 DSCN5568