W KARNAWALE SAME BALE…

DSCN7555

W ostatnim tygodniu karnawału w Przedszkolu odbył się długo oczekiwany przez wszystkich bal karnawałowy. Już od samego rana pojawiały się kolorowe postacie.

Wśród chłopców można było odnaleźć piratów, Batmanów, Spidermanów, policjantów, strażaków. Natomiast dziewczynki to w większości różne księżniczki, królowe, wróżki i motylki. Na balu zaszczycili nas swoją obecnością również dwa kotki, lew oraz miś. Dzieci zaczęły zabawę od zaprezentowania swoich pięknych przebrań i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Następnie zaczęły się różne tańce i konkursy ze słodkimi nagrodami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i już wymyślamy przebrania na następny rok.

{R. Kmiecik}

DSCN7555 DSCN7620 DSCN7622 DSCN7632 DSCN7635 DSCN7639 DSCN7644 DSCN7647 DSCN7648