Tradycyjny Dzień Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki, hołdując wieloletniej tradycji, zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na wspólne świętowanie.

20 stycznia, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Biskupicach, zaprezentowaliśmy Seniorom przegląd piosenek i wyrecytowaliśmy urocze wierszyki o… „Dziadku drogi, dziadku miły,niech ci Red Bull doda siły?, Nowoczesna babcia nie założy kapcia, woli getry od spódnicy, gdy zje ciastko zaraz ćwiczy?.

Średniaki i Starszaki z przejęciem prezentowały swoje talenty, a na koniec wręczały ukochanym Babciom i Dziadkom prezenty. Na widowni nie zabrakło łez – Dziadkowie do łez się śmiali, a Babcie do łez się wzruszały (i odwrotnie!).
Aby nie było tylko słono – Rada Rodziców przygotowała dla naszych szczególnych gości słodki poczęstunek.

Spotkanie zakończyliśmy wielopokoleniowym kolędowaniem.

DSCN4142 DSCN4141 DSCN4135 DSCN4129 DSCN4111DSCN4169 DSCN4167 DSCN4158 DSCN4152 DSCN4149DSCN4170

[Foto i teskt: R. Kmiecik]