Symfoniczny Koncert Mikołajkowy

7. grudnia przedszkolaki z Biskupic uczestniczyły w Symfonicznym Koncercie Mikołajkowym, który otworzył Krakowski Przegląd Filmów Dziecięcych. Koncert odbył się w Kinie Kijów i zorganizowany był przez Zespół Tęczowa Muzyka – Music for Kids oraz orkiestrę symfoniczną pod batutą Huberta Kowalskiego.

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w koncercie z orkiestrą na żywo, poznawały instrumenty i ich dźwięki. Na tym nie koniec, dzieci śpiewały i tańczyły z Mikołajem i jego pomocnikami. To było niesamowite wydarzenie, które wzbogaciło artystycznie i muzycznie naszych milusińskich. Zabawa i pląsy były tak wyczerpujące, że w drodze powrotnej wielu naszych przedszkolaków odpoczywało podczas snu. Ach cóż to była za uczta dla ducha i ciała?

(R.Kmiecik)