Spotkanie z Policjantem

Wrzesień jest miesiącem, gdzie w każdym przedszkolu poruszany jest temat bezpieczeństwa. W związku z tym w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panem Policjantem z Komendy w Gdowie. Pogadanka dotyczyła szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Przedszkolaki podzieliły się również swoją wiedzą i wiadomościami oraz pokazały jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Poznały pracę policjanta, dowiedziały się jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i niezapiętych pasów. Następnie razem z Policjantem wyszły, aby móc oglądnąć radiowóz oraz usłyszeć ?syrenę policyjną?.

Serdecznie dziękujemy Panu Policjantowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

p21 p22 p23 p24 p25 p26 p27 p28