SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 07.02.19  grupa starszaków z naszego przedszkola miała okazję uczestniczenia w VII Gminnej Spartakiadzie Przedszkolaków, na którą zostaliśmy zaproszeni przez Panią wójt Renatę Gawlik oraz Pana  Marcina Mańka dyrektora Szkoły Podstawowej w Łazanach. Przedszkolaki zmierzyły się z różnorodnymi konkurencjami sportowymi. Nie brakowało dopingu oraz wesołych okrzyków. Wszyscy wspaniale sobie radzili,  okazało się nawet, że w naszej grupie mamy zapalonych sportowców, którzy w jednej konkurencji próbowali swoich sił kilkukrotnie. Na koniec wszystkie grupy otrzymały wspaniałe puchary i dyplomy, a każdy z zawodników upominek. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć. Wróciliśmy do przedszkola zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń.  Będziemy jeszcze długo wspominać to spotkanie i oczywiście czekamy na kolejne. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

[ E. Babral ]