PRZEDSZKOLAKI NA WARSZTATACH KULINARNYCH

DSCN8041

 W piękny słoneczny dzień 27.05.2019 r.  pełni radości, udaliśmy się do pizzerii ,,Ranczo Furia’ ’w Trąbkach na warsztaty kulinarne. Na miejscu zostaliśmy bardzo milo powitani. Pani oprowadzająca opowiedziała nam o swojej pracy oraz etapach powstawania pizzy. Następnie każda z grup  udała się do kuchni gdzie pod bacznym okiem pani kucharki, przedszkolaki ugniatały i wałkowały otrzymane ciasto. Uff…nie było to wcale takie proste. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na przyjemne układanie ulubionych składników . Kolejnym etapem było ulokowanie naszych arcydzieł w bardzo gorącym piecu, po piętnastu minutach już mogliśmy z ogromną przyjemnością skosztować naszej pizzy. Na koniec wizyty nauczyliśmy się jeszcze składać pudełeczka na pizzę. Było bardzo sympatycznie i smacznie! Serdecznie dziękujemy pracownikom pizzerii za tak miłe i ciekawe zajęcia!

[ E.Babral]