Powitanie Pani Jesieni

„Pani Jesień do nas przyszła i wesoło śpiewa nam, strój jej zdobią złote liście, na bębenku dla niej gram?” 23 września słowa tej jesiennej piosenki rozbrzmiewały w Przedszkolu Samorządowym w Biskupicach.

Wszystkie dzieci we wspaniałym humorze i z wielką radością witały nową porę roku. Tego dnia królowały barwy jesieni: żółty, czerwony, brązowy oraz pomarańczowy. Przedszkolaki w kolorowych strojach z uśmiechem na twarzy śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wiersze. Wspólnie z paniami stworzyły przepiękne ,,kąciki przyrody?? oraz jesienną dekorację w salach. Ten wyjątkowy dzień zakończyliśmy spacerem połączonym z obserwacją przyrody. Bardzo się cieszymy, że Pani Jesień już do nas zawitała.

p12 p13 p14 p15 p16 p17 p18