II POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 05.04.2019r. w Przedszkolu Samorządowym w Gdowie odbył się II Powiatowy  Konkurs Recytatorski Przedszkolaków.

W tym konkursie wzięła udział Zosia Ochońska z Przedszkola Samorządowego w Biskupicach.

Zosia pięknie i głośno recytowała wybrany przez siebie wiersz Juliana Tuwima            ? Zosia Samosia?

Po przesłuchaniu wszystkich uczestników komisja udała się na obrady a dzieci miały spotkanie z autorem bajek dla dzieci Panem Wiesławem Drabikiem. Autor bajek przedstawiał w sposób bardzo ciekawy wybrane bajki napisane przez siebie oraz zadawał dzieciom zagadki.

Po zakończeniu spotkania z Panem Wiesławem Drabikiem, komisja ogłosiła wyniki konkursu.

Każdy uczestnik dostał nagrodę a następnie było wręczanie nagród za trzecie, drugie i pierwsze miejsce.

Tym razem naszemu dzielnemu przedszkolakowi nie udało się zająć pierwszego miejsca ale w konkursach liczy się nie tylko pierwsze miejsce ale przede wszystkim odwaga podejmowania wyzwań oraz dobra zabawa.

Katarzyna Feliks

DSCN7787DSCN7793DSCN7776DSCN7797DSCN7772DSCN7789