AUDYCJA MUZYCZNA W PRZEDSZKOLU W BISKUPICACH

W dniu 08.04. br. odwiedził nasze przedszkole wokalista Karol Dziedzic uczestnik programu ?The Voice of Poland?. Pan Karol poprowadził dla dzieci audycje muzyczną.

Na początku prowadzący przedstawił się, opowiedział czym się zajmuje oraz na czym będzie polegała ich dzisiejsza audycja.

Dzieci oglądały dwie krótkie sceny muzyczne z bajek i miały za zadanie odgadnąć uczucia, nastrój w tych utworach. Następnie Pan Karol wybierał po pięć dzieci do drużyny i dzieci patrzyły na rozłożone na podłodze plansze z różnych bajek a prowadzący śpiewał charakterystyczny utwór do danej bajki, dzieci pokazywały odpowiednią plansze. Były utwory z takich bajek jak: ?Król Lew?, ?Madagaskar?, ?Kraina Lodu?, ?Tarzan? itp.

Dzieci wspaniale się bawiły łącząc muzykę, śpiew i taniec podczas tej audycji.

Audycja muzyczna w wykonaniu Pana Karola Dziedzica bardzo podobała się naszym przedszkolakom widać to było po ich szczęśliwych i rozśpiewanych twarzach.

Katarzyna Feliks

DSCN7799DSCN7801DSCN7806DSCN7812DSCN7826DSCN7837